PL EN DE RU TR
image00
Telefon

+48 508129008


Mail

bazyl@bazyl.pl


Skype

Skype: bazyl63

O FIRMIE

Firma BAZYL Serwis Maszyn Poligraficznych rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, czyli prawie 20lat temu. W tym czasie polska i światowa poligrafia rozwijała się bardzo prężnie. Prowadząc działalność w tym czasie siłą rzeczy nadążać trzeba było za postępem, który napędzały komputery i automatyzacja. Dzięki temu jestem na bieżąco z najnowszymi technologiami stosowanymi zarówno w poligrafii jak i w szeroko rozumianej informatyce.

Posiadam spore doświadczenie w dziedzinie elektroniki, które zdobyłem podczas wieloletniej pracy w Biurze Konstrukcyjno-Badawczym TELKOM TELETRA w Poznaniu. Dodatkowe umiejętności i doświadczenie zdobyłem w czasie 5-letniej praktyki pracownika serwisowego w firmach handlujących maszynami poligraficznymi.

Lata pracy w branży poligraficznej i elektronicznej zachęciły mnie do stworzenia własnego serwisu maszyn poligraficznych, w którym mógłbym doskonalić swoje umiejętności i świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie. Liczne kursy i szkolenia z zakresu sprzętu poligraficznego w Szwecji, Danii i Niemczech przygotowały mnie teoretycznie i praktycznie do profesjonalnego prowadzenia takiej działalności.

Aktualnie moja firma działa na rynku już prawie 20 lat. Dzięki tak długiemu stażowi mogę zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Oferuję zarówno swoje umiejętności jak i zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz wiedzę. Doskonale orientuję się w branży poligraficznej, a także w najnowszych rozwiązaniach technologiczno-technicznych i wszelkich innowacjach na rynku maszyn poligraficznych.